Naše firma poskytuje našim zákazníkům od počátku projektů, při vývoji prototypu, standardizaci, uvedení do provozu, zaškolením obsluhy, úprav během provozu, upgradem a údržbou během celého cyklu zařízení. Samozřejmostí je nonstop horká linka. Přehled služeb v rámci podpory:


NÁVRH ŘEŠENÍ
A KONSTRUKČNÍ PRÁCE

Na začátku projektu se zákazníkem vytýčíme požadavky, které očekává a navrhneme co nejoptimálnější řešení. Konzultujeme vždy všechny kroky se zákazníkem, abychom předešli budoucí možné problémy.

VÝROBA PROTOPTYPU
ČI SÉRIOVÁ VÝROBA

Samozřejmostí je vždy dodat zařízení na špičkové úrovni, které splňuje všechny technické a bezpečnostní normy, které jsou vyžadovány zákazníkem.
Vždy dáváme přednost kvalitě.


UVEDENÍ DO PROVOZU

Ve všech fázích uvádění do provozu je k dispozici špičkový tým odborníků, který uvede zařízení do provozu a pomůže integrovat do stávající výroby u zákazníka.

PROGRAMOVÁNÍ ŘÍZENÍ

Naši programátoři jsou schopni vyvinout optimální řízení pro Vaši potřebu. Jsme schopni implementovat řízení linek tak, aby zákazník mohl sledovat procesy v reálném čase.


UPGRADE ČI PŘESTAVBY

Zákazník může využít naší podpory při modifikaci zařízení jak hardwarové tak samozřejmě softwarové. Samozřejmě Vám pomůžeme při stěhování výroby a opětovném spouštění provozu.

NONSTOP HORKÁ LINKA

Nepřetržitě k našim službám patří telefonická linka na řešení neodkladných problémů 365 dní v roce a na přání zákazníka i možnost vzdálené diagnostiky.


SERVIS U ZÁKAZNÍKA

Jsme k dispozici ve kteroukoliv denní či noční dobu provést servis zařízení, abychom minimalizovali Vaše ztráty při výpadku výroby. Dle služby jsme schopni u Vás býti nejpozději do 24 hod.

SERVIS NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Samozřejmostí je dodávka náhradních dílů na naše dodané zařízení. Většinu náhradních dílů držíme skladem a jsme schopni je dodat do 24 hodin.


OPRAVY A ÚDRŽBA

Nabízíme Vám možnost preventivního managementu údržby našich zařízení. Pomůžeme Vám předcházet možné výpadky výroby. Získáte tím servisní službu, která plně odpovídá Vašim přáním a požadavkům.